Alışverişlerde plastik poşetlerin yerine bez çantaların kullanılmasına başlanmasıyla bu sektöre olan talep de aynı oranda arttı. Ancak bu talep artışı kalitesiz ürünlerinde piyasaya girmesine yol açtı. Peki toptan bez çanta almak istediğimizde nelere dikkat etmemiz gerekli? Hangi firmalar toptan bez çanta satıyor? Toptan bez çanta fiyatları nedir? Gelin bu yazımızda bu soruların cevaplarını bulmaya çalışalım

Gerçek Üretici mi?

Bez çantaya olan talep artışıyla ortaya çıkan merdiven altı firmalar, al sat yapan kişilerde bu işe girdi. Bez çanta alırken mutlaka gerekli belgelere sahip olan ve gerçekten üretim yapan firmalar ile anlaşmanız sizin adınıza daha karlı olacaktır. Bez çanta üreten firmaların tesislerini bilmeli ve sipariş vermeden önce üretimlerini görmek isteyebilirsiniz.

BEZ çanta üretim firmasının REFERANSLARI KİMLER?

Kimse parasını çöpe atmak istemez bu nedenle aldığınız ürünün ne olduğuna emin olmanız gereklidir. İki bez çanta üreticisi görünüşte aynı çanta için farklı fiyatlar verebilir. Ancak ucuza aldığınız çantalar kullanım esnasında yırtılır veya bozulursa müşterileriniz ne hisseder? Bez torba veya çanta alırken mutlaka bez çanta üreten firmalar hakkında araştırma yapmanız gereklidir. Üretim yaptığımız tüm kurumsal müşterilerimizi burada saymamız elbette mümkün olamaz; ancak tamamı ülkemizde ve dünyaca ünlü kurumsal markalardır.

TOPTAN BEZ ÇANTA üretim hacmi NE KADAR?

Toptan bez çanta alırken diğer bir önemli nokta ise firmanın üretim kapasitesidir. Adıgüzel Çanta olarak kapasitemizi arttırmak için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Bu sayede yurt içi ve yurt dışı binlerce bez çanta satışı sağlıyoruz.

BEZ ÇANTA FİYAT VE PERFORMANSLARI NASIL?

Bez çantaların fiyatını etkileyen diğer bir husus ise üretim teknikleridir. Bez çanta alırken fiyatının yanında kalitesi de önemlidir. Kalitesiz ürünleri piyasaya sürerek daha fazla kar etmeye çalışan firmalardan kaçınmanız önemlidir. Bunun için firmalardan numune üretimi isteyebilirsiniz. Adıgüzel çanta olarak bez çanta, bez torba, bez sırt çantası, bez kalemlik, bez makyaj çantası, nonwowen çanta, jüt çanta gibi tüm çanta modelleri için numune üretimimiz mevcuttur