Hakkımızda

ADIGÜZEL TEKSTİL olarak, kurulduğumuz 2015 yılından bu yana beklentilerinize yanıt veriyoruz. Hedefimiz, sizlere harika bir müşteri deneyimi ve olağanüstü değere sahip hizmetler sunmaktır.

Bez çanta toptan imalatını bizzat yaptığımız için müşterilerimize aracısız ulaşmak ve aradaki fiyat artışlarını önleyerek düşük maliyetlerle, ürünlerimizi doğrudan müşterilerimize ulaştırmak istiyoruz.

Geniş bir yelpazeye hitap eden çanta imalatımızla; tüm kamu ve özel kuruluşların, hac ve umre organizasyon firmalarının, marketlerin, promosyon ve hediye sektörünün, reklam ihtiyacı olan tüm işletmelerin, otellerin, fuar organizasyonlarının ihtiyacını karşılamayı amaçlıyoruz.

İmalat yaptığımız için müşterimizin vereceği ölçüler ve renklerde, satışı yapılan ürünlerin ebatlarına milimetrik olarak özen göstererek istenen kumaşlar ve ürünün üzerine basılması istenen görsellerin seçiminde tamamen esnek olduğumuzu ve fiyatın buna göre artıp azalabileceğini bilmenizi önemle diliyoruz.

Bizi arayarak isteğiniz ürünü birlikte tasarlayıp, tüm detayları görüşerek hayal ettiğiniz ürünü birlikte üretebiliriz.

Firmamız uzman kadrosu ve ekipmanları sayesinde günlük; ürünün şekli ve özelliklerine göre yaklaşık 30 bin üretim kapasitemiz olduğunu siz değerli müşterilerimize kısa zamanda ihtiyacınızı karşılamayı ümit ediyoruz.

 

tasarım büzgülü spor çanta